بمب گوگلی

پیوند به بمب گوگلی علیه فیلم نژادپرستانه ۳۰۰

فیلم ۳۰۰ فیلمی هالیوودی است که در آن به فرهنگ ایران اهانت شده است.

/ 6 نظر / 82 بازدید

مطالب با حالی تو وبلاگت هست. خوشحال میشم به وب منم سر بزنی. راهنماییم کن. hsafari86.persianblog.ir

babak

از روز 9 مارس در سینماهای آمریکا فیلمی با نام 300 از محصولات هالیوود به نمایش درآمده است . داستان این فیلم بر اساس وقایع تاریخی ساخته شده است. این فیلم نشان دهنده خوی وحشیگیری و عقب ماندگی قوم فارس می باشد.در این فیلم چهره واقعی قوم منفور فارس به صورت کامل به نمایش گذاشته شده است. بنا به اعتراف خود فارسها خشایار پسر داریوش صفاتی همچون همجنس بازان در این فیلم دارد. http://balatarin.com/permlink/2007/3/12/1029491 بنا بر آخرین اخباراین فیلم در چند روز اول نمایش در آمریکا رکورد فروش شکسته است و در رتبه سوم قرار دارد. http://www.deadlinehollywooddaily.com/r-rated-300-makes-huge-numbers-25-mil-friday-for-expected-60-mil-wkd/

babak

تحقیقی پیرامون مفهوم " کوروش" می دانیم که کوروش هخامنشی در جوانی از راه دزدی و کون دادن امرار معاش می کرده است. به خاطر داشتن کونی نرم و لطیف در بین مردم به " کون خوش" , همچنین به علت افراط در کون دادن به " کیرتوش" و " کیرروش " نیز مشهور بوده است. اسامی کون خوش , کیرتوش و کیرروش در طول تاریخ به کوروش تغییر یافته است.

babak

موفقعیت دیگر برای فرزندان کوروش و داریوش فدراسیون جهانی گی ها و همجنس بازان روز تولد کوروش هخامنشی را روز همبستگی گی ها و همجنس بازها در جهان اعلام کرد. آریانپور نماینده فارسها در این فدراسیون با اعلام شعار " کون دادن هر روز حق مسلم ماست – کوروش هخامنش رهبر, معلم ماست " از کوروش به عنوان بنیانگذار مکتب کون دادنیسم و همجنس بازی در تاریخ نام برد و از عدم توجه مسئولین در مورد به زیر آب رفتن مقبره کوروش به شدت انتقاد کرد.