راه آهن


هم اکنون خطهای راه آهن مشهد به بافق (در استان یزد)، اصفهان به شیراز، خط مستقیم تبریز به میانه، اراک به کرمانشاه، کرمان به زاهدان و چند خط دیگر در دست ساخت است که با تمام شدن آنها در سالهای آینده رفت و آمد به بسیاری از نقاط ایران آسانتر میشود.
برای دیدن عکسهایی از پلهای بلند و ایستگاههای راه آهن ایران اینجا را بکلیکید.
gal10_b.jpg

/ 7 نظر / 11 بازدید
بوزك

خفن والا يهني پيچيده ، كار درست ،ذقيق نميشه گفت. ايم وبلاگ شما مطالب به درد بخوري داره ولي چرا كسي نمياد اينجا؟:(

دلریش

سلام !! بابا قطار ! بابا سيمرغ !! بابا ويژه ! بابا پل قطار !! بابا ايران . يعنی تو ايران هم از اين کارا می کنن ما خبر نداريم ؟ جالبه !!!٬!٬! به حق چيزهايه نديده و نشنيده . خوش باش و خرم

عقابها

سلام دوست عزیز مرسی از اینکه بهم سر زدید و منو از این وبلاگ خبر دادید. در اولین فرصت لینک اون وبلاگ هم اضافه می کنم. دوست عزیز بابت اون خواننده که پرسیده بودند چرا وبلاگ شما خواننده نداره؟ طبق آماری که من گرفتم بیشترین خوانندگان در وبلاگی سکس هستند و شما از این ناراحت نباشید که چرا خواننده ندارید. راستی من یک وبلاگ دیگه ای به نام مشاهیر دارم که در آن درباره زندگانی دانشمندان مینویسم. http://mashaheer.blogspot.com موفق باشید.

ماني

ممنون از دوستان. عقابها و بوزك عزيز اين روزنگار البته در اصل خواننده به اندازه كافي دارد اما چونكه من اين يادداشت را همين امروز اضافه كرده ام هنوز واكنشها نرسيده اند. تا بعد.

شبهای مسکو

سلام آقا مانی . همان معنی ی را در اضافات و صفات فارسی را می دهد .

reza

salam mamnoon az lotfe shoma kholaseye dastane manas az englisi tavasoote man tarjome shode ast

reza

salam ba tashakkor az lotfe shoma inshalla chap khahad shod vali besoorate moghayese ee hanooz chap nakardam vali daram ye kare moghayese ee ba shahname anjam midaham